logo         

KONTAKTY

HISPORT CZ
tel: +420 602 222 405
hisport@hisport.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

 

PODPORUJEME:

 

HISPORT TEAM - sportovní klub


DEXTRO ENERGY

 

 

DEXTRO ENERGY - německá společnost, zabývající se vývojem a výrobou produktů zdravé a sportovní výživy, představuje DEXTRO ENERGY SPORTS NUTRITION - kompaktní řadu produktů sportovní výživy pro podporu výkonnosti vytrvalostních sportovců.


Tyto produkty byly vyvinuty ve spolupráci s odborníky na výživu, na základě požadavku zabezpečit základní potřeby sportovců na doplnění látek potřebných pro zvýšení výkonu .

Lidé, kteří usilují o trvalý vzestup své sportovní výkonnosti, mohou tuto snahu podpořit volbou vhodné a zdravé výživy .
Rovnováha mezi sacharidy, tuky a bílkoviny je životně důležitá.

Vytrvalostní sportovci by měli věnovat zvláštní pozornost výběru vhodné stravy, aby zajistili, že jejich jídlo bude vždy obsahovat dostatečnou zásobu sacharidů s nízkým obsahem tuku v kombinaci s vysoce kvalitními bílkovinami. Klíčovou roli hraje i správný přísun tekutin .

Kombinace vyvážené stravy s produkty sportovní výživy DEXTRO ENERGY je ideálním řešením. Sportovci tak mají jistotu, že jejich zásoby energie jsou neustále doplňovány a oni tak mohou usilovat o co nejlepší sportovní výkony!

 

Jednotlivé produkty sportovní výživy DEXTRO ENERGY jsou perfektně sladěny s požadavky sportovců během všech tří fází sportovní aktivity - před (BEFORE), v průběhu (DURING) a po skončení (AFTER) tréninku nebo závodu při následné odpovídající regeneraci.

DEXTRO ENERGY zvolilo jasné a jednoduché grafické zobrazení těchto tří fází na jednotlivých produktech, tak, aby usnadnilo výběr a optimální využití těchto produktů. Šipky ukazují, pro kterou fázi je vhodné daný produkt použít.

 


DEXTRO ENERGY klade při vývoji produktů důraz na 4 základní parametry :

1. nejvyšší účinnost
2. jednoduchá příprava a použití
3. snadná stravitelnost
4. příjemná chuť s alternativami výběru

 

 

DEXTRO ENERGY je také hlavním partnerem seriálu ITU mistrovství světa v olympijském triatlonu: